Jina zrcatka

Sem všechny zkušenosti, vylepšení, problémy apod. (motor, pneu, brzdy apod.)

Jina zrcatka

Příspěvekod hhejkal » pondělí 14 březen 2016, 19:12

Zdárek, chtěl bych se optat utrhl se mi tlumic vibrací na zrcátku, když koupím nové zrcácko tak nevím jestli je tlumič již součástí. Nemohu totiž nikde sehnat ten tlumič. A ještě jedna otázka kdybych chtěl zrcátka uplně jiná tak jak to bude s upevněnim bude to taky na tlumič nebo na přímo, nemáte někdo na nějaký odkaz nebo dobrou radu? Díky moc Hejkal :please:
hhejkal
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtvrtek 23 duben 2015, 09:23

Re: Jina zrcatka

Příspěvekod rastakvajanasta » úterý 15 březen 2016, 08:54

Zrcátka z druhovýroby se prodávají bez silentbloku, šroubuje se to napřímo, zajistí kontra matkou (součástí zrcátka). Vibrace jsou samozřejmě citelnější, odraz je často "rozmáznutej".
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Jina zrcatka

Příspěvekod kozzy » úterý 15 březen 2016, 11:02

Taky sem měl utženej silentblok na zrcátkách. "Opravil" jsem to tak, že jsem tam kápnul vteřiňák, a zamačknul zrcátko zpět. Funguje to dodnes.
Uživatelský avatar
kozzy
 
Příspěvky: 229
Obrázky: 18
Registrován: pondělí 30 červen 2008, 12:46
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Jina zrcatka

Příspěvekod Mira » úterý 15 březen 2016, 17:37

Mira
 
Příspěvky: 20
Obrázky: 0
Registrován: pondělí 09 únor 2015, 19:51
Bydliště: Horní Němčí

Re: Jina zrcatka

Příspěvekod peca » čtvrtek 17 březen 2016, 20:14

Přiznávám bez mučení že sem ten silentblok též lepil vteřiňákem. Nebyl sice úplně urvaný, ale giglal se dost. Ideální je se zpomaleným tuhnutím aby stihl pěkně zatéct. A držel by asi doteď pokáď by nekontaktovalo zrcátko hen ten asfalt. :( Teď je tam Vicma bez silentbloku, klepe se ale néni to nic strašnýho. Esi tam máš nekde kamenný motoobchod tak si veň zrcátko pro porovnání závitu a skus esi nebude pasovat nejaký univerzal. Já sem to tak uďál na Simťonovi a nemusel sem nic zháňat.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 359
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko

Re: Jina zrcatka

Příspěvekod hhejkal » čtvrtek 17 březen 2016, 22:47

Tak už je vyřešeno našel jsem jedinný eshop kde mi ho objednaly, teda je to v páru ale neva bude do zasoby, a vám diky za rady
hhejkal
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtvrtek 23 duben 2015, 09:23


Zpět na Vaše postřehy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků