Jak odpojit spínač stojánku?

Sem všechny zkušenosti, vylepšení, problémy apod. (motor, pneu, brzdy apod.)

Jak odpojit spínač stojánku?

Příspěvekod rastakvajanasta » středa 01 červenec 2009, 18:46

Odpojoval jste to někdo? Na srazu někdo říkal, že je napojenej na řídící jednotku, tak to mám odpojit někde tam? Zdá se mi totiž, že už nefunguje, jak má.
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Jak odpojit spínač stojánku?

Příspěvekod kajlak » středa 01 červenec 2009, 20:28

jakej snimac zas?ja mam model s kick startem a zadnej spinac tam neni a nebyl :) zadny draty tam nevedou a zaradim kvalt na stojanu v pohode,na cbr spinac mam ale ten jsem jen propojil a taky zaradim na stojanu,nevim jak novejsi modeli domika ,ale na starsim to nemam :banana:
Uživatelský avatar
kajlak
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 5
Registrován: neděle 26 duben 2009, 19:19
Bydliště: mladec

Re: Jak odpojit spínač stojánku?

Příspěvekod Standa » čtvrtek 02 červenec 2009, 06:48

To je jednoduché ne..
Odpojíš konektor od spínače, a pokud to nepoběží ty dva volné dráty spojíš, pokud je tam jen jeden dáš natvrdo na kostru, ale rasto bacha at si nerozbiješ hubu!! :teacher:
Uživatelský avatar
Standa
Site Admin
 
Příspěvky: 571
Obrázky: 138
Registrován: pátek 02 únor 2007, 07:55
Bydliště: Jižní Plzeňsko

Re: Jak odpojit spínač stojánku?

Příspěvekod sympi8 » čtvrtek 02 červenec 2009, 06:52

Ahoj Rasťo, to jsem ti říkal já...je to jednoduché..sundej plasty a sedlo, a jdi po kabelu od stojánku...až narazíš na konektor připojující ho ke CDI...ten jen odpojíš, zafixuješ proti vodě a je to :hura: ...zrovna u toho tvýho domina jsme to dělali...aby to startovalo i na stojánku na brnknutí :wink:
P.S. jak jsme se bavili o malém dominu NX250, tady je jeden fakt pěknej a za slušný money...
http://www.motoinzerce.cz/motorky/honda ... x-250.html

for Kaljak ... ty máš nejstarší verze Domina, alespoň z části, a ty nemají snímač na harley pacce...tyto boční stojany se mají zavírat automaticky po nadlehčení moto...stejně jako spousta dalších motek kolem tohodle roku výroby.

P.S.S. a Rasťo, opatrně :teacher: až se budeš rozjíždet a necháš tam stojan .... to bude mela :lol:
Uživatelský avatar
sympi8
 
Příspěvky: 11
Registrován: sobota 21 červen 2008, 18:39
Bydliště: jižní čechy

Re: Jak odpojit spínač stojánku?

Příspěvekod Jarda315 » čtvrtek 02 červenec 2009, 09:50

Taky bych to nechtěl vidět, až na to zapomeneš :lol: . Dobrý je ale to, když jsem ze začátku o téhle funkci nevěděl, a nemohl jsem nastartovat :roll: .., když byl stojan dole :lol: ..
Uživatelský avatar
Jarda315
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 148
Obrázky: 10
Registrován: středa 31 květen 2006, 17:48
Bydliště: okr.Havlíčkův Brod

Re: Jak odpojit spínač stojánku?

Příspěvekod rastakvajanasta » čtvrtek 02 červenec 2009, 10:24

To malý Domino vypadá fakt pěkně, mít zbytečný peníze... :wink:
Až budu mít chvíli, kouknu na to, kdyby to mělo nějaký výsledky, dám vědět. Snad si teda tu hubu nerozbiju :_bad: (to mi připomíná nehodu, když můj strýc klopil na rozdrážděný jawě 350 zatáčku a chytil hlavním stojanem za víko kanálu :oops: :offtopic: )
Uživatelský avatar
rastakvajanasta
Moderátor
 
Příspěvky: 878
Obrázky: 40
Registrován: sobota 03 listopad 2007, 22:45
Bydliště: Příbramsko

Re: Jak odpojit spínač stojánku?

Příspěvekod peca » středa 21 červenec 2021, 12:42

Přidávám fota vnitřku čidlo stojanu. Ide to přes ten malý průměr něžně vyklepnůt, drží to akorát to velký gufero. Akorát BACHA, rozdělávat nekde kde idů pak najit ty malý pruřinky, kdyby náhodů vypadly :D . By mě zajímalo co se tam po.sírá že to blbne.
1364 1365
Tu držku o kanál sem viděl, akorát na novém HD :( Ač v malé rychlosti, nebylo to hezký.
peca
ČLEN KLUBU
 
Příspěvky: 359
Obrázky: 102
Registrován: sobota 04 červen 2011, 22:43
Bydliště: kyjovsko


Zpět na Vaše postřehy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron